sobota, 4 czerwca 2011

Szczęść Boże,
Dziś 04o.06.2011 odbyło się drugie spotkanie naszej męskiej róży w duchu Św. Maksymiliana Kolbe.
Bogu niech będą dzięki za łaskę wspólnej modlitwy i owoce poprzedniego - pierwszego spotkania z dnia 21.05.2011.
Na dzień dzisiejszy do Róży należą:
x. Jakub Budkiewicz - Ojciec Duchowny Róży
Piotr Brejnak
Bartłomiej Citko
Michał Citko
Paweł Citko
W pierwszym naszym rozdaniu Części Radosnej odmawialiśmy tajemnice:
x. Jakub Budkiewicz - III
Piotr Brejnak- II
Bartłomiej Citko - V
Michał Citko - I
Paweł Citko - IV
Podczas drugiego spotkania odmawialiśmy Część Bolesną modląc się za nas samych, o nowych braci do Koła, alkoholików,młodzież gimnazjalną, pielgrzymów z parafii Św. Stanisława B.M., odwagę Ducha Św.w niesieniu pomocy drugim, łaskę dobrej modlitwy, dziękując za otrzymane łaski.Rozdanie tajemnic bolesnych na ten miesiąc:
x. Jakub Budkiewicz - II
Piotr Brejnak- V
Bartłomiej Citko - IV
Michał Citko - I
Paweł Citko - III
Kolejne spotkanie 02.07.2011 w Kościele parafialnym pw. Św. Stanisława B.M..
Kto nie przyjdzie - wyleciał z Koła.

FATIMA 13.05.2011

piątek, 1 kwietnia 2011

monika się pewnie ucieszy

Gdybym napisał, że nic nie mówię, to bym skłamał. Mówię różaniec, zapisałem się nawet do jednej róży, a z drugiej już się do mnie odzywają. Może transfer zrobię.
A jednak, mimo wszystko, czuję się jakbym nic nie mówił. Nie daje mi wiele ta modlitwa. Może powinienem zmienić różaniec? Próbowałem raz ostatnio na żony odmawiać.  Żona ma taki z modeliny, różowy. Sam go zrobiłem i kiedyś jej podarowałem. Ale również na nim efekt był żaden.
Dzisiaj odmawiałem na palcach. Też słabo.

środa, 23 lutego 2011

Czemu Maryja poleca odmawiać różaniec?
Bo dzieci lubią rutynę.

środa, 24 listopada 2010

poniedziałek, 1 listopada 2010

na Wszystkich Świętych

P. Pio i Boy George
P. Pio i Boy George
P. Pio i Boy George

odmawiają różaniec

piątek, 17 września 2010

NMP w Zawykach

sobota, 28 sierpnia 2010

sodoma z gomorą

Myślałem, że to już niepotrzebne. Że już nie trzeba tu przychodzić, że nie trzeba się modlić. A jednak wracam do tego miasta i widzę, że potrzebuję się modlić za:
tego
tego
tego, tego
tamtą
za wszystkich

Bialystok jak Nowa Huta,
zimno i Szatan hula
a jak się zbliżymy do siebie
to będzie ciepło
cieplej będzie

sobota, 10 kwietnia 2010

środa, 6 stycznia 2010

like a motherless child

Jezus przyszedł
Jezus poszedł

kochany bracie
wszystko jest w sercu

Jezus przychodzi

wtorek, 8 grudnia 2009


Jak długo godnie bez cierpienia da się wytrzymać ?

środa, 23 września 2009

niedziela, 13 września 2009

http://www.youtube.com/watch?v=LOESyEljmFE

dziś po spowiedzi i przemówił do mnie tą pieśnią.
na 100%. przez radio w samochodzie.dalem głośniej.



poniedziałek, 7 września 2009

play fresh

Tak! Mówię. Nawet jeśli za bardzo nie ma tu o czym mówić.

poniedziałek, 15 czerwca 2009

Jezu Cichy i Pokornego Serca, uczyń serca nasze według Serca Twego!

Tak! Popatrz, tu dostał go od JPII:

http://www.u2station.com/news/archives/9.23.99.jpg

tutaj jeszcze adoruje....:

http://lh6.ggpht.com/_f2A0whTF7Xc/R6uuEvyEMeI/AAAAAAAABRA/HjkTBSGmM3Q/v17.jpg

..... a tu już odważnie nosi na szyi:

http://www.debbieschlussel.com/archives/bonoskanks.jpg

Mt 6,5
Każdy ma tak samo. (no może Bono trochę gorzej)

Diabeł pokona człowieka z dziecinną łatwością jeśli ten się nie upokorzy i nie zaufa Bogu .

noo

A widziałeś, że Bono miał różaniec przewieszony przez statyw mikrofonowy?

piątek, 29 maja 2009

Intencje i pamięć

Tu wpisz intencję którą Panu Bogu chcesz przedstawić:



A tu zobacz czy ktoś pamięta:

Intencje i pamięć

środa, 6 maja 2009